Raz Aldi, zawsze Aldi

ALDI
Raz Aldi, zawsze Aldi
ALDI

 

Witajcie,

 

Dzisiaj chcę zwrócić Wam uwagę na ciekawą ofertę Aldi, która będzie aktualna od 9 listopada. Od poniedziałku do soboty Black Angus, czyli najwyższej klasy irlandzka wołowina. Mięso to charakteryzuje się soczystością i delikatnością. Znakiem rozpoznawalnym tej rasy krów jest mięso o wyjątkowej marmurkowatości, która przechodzi przez każde cięcie. W ten sposób możemy uzyskać idealny każdy kawałek mięsa o niesamowitym wyglądzie a co najważniejsze smaku. Po usmażeniu te naturalne tłuszcze przenikają do mięsa i wzbogacają smak. Jak wiadomo tłuszcz jest jednym z podstawowych nośników smaku, który go podkreśla i wzbogaca. Black Angus to stek wybierany przez szefów kuchni na całym świecie, dlatego polecam wybrać się do najbliższego sklepu Aldi i zakupić ten rodzaj wołowiny a z pewnością nie zawiedziecie się!

 

Dla mniej aktywnych w kuchni Aldi proponuje Skarby polskiej kuchni w promocyjnych cenach. Roladki, gołąbki czy barszczyk są to smaki naszego dzieciństwa, które to produkty znalazły się w markecie w niższych cenach w programie Ale Akcja! Program promocyjny Aldi obejmuje nie tylko gotowe dania, ale również słodycze marki E. Wedel czy Delicje Szampańskie. Słodycze te są doskonałe do popołudniowej kawy.

 

A na zakończenie finał wielkiego testu produktów Aldi. Dzięki swoim klientom market przeprowadził test produktów w ciągu ostatniego miesiąca. Od poniedziałku produkty te będą dostępne w niższych cenach a sięgać po nie będzie można zawsze już w obniżonej cenie.

 

Raz Aldi, zawsze Aldi i w ten sposób motto marketu zostało na stałe utrwalone wśród klientów.

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.